Kontakta oss

TÄTA TAK ENTREPRENAD AB

Maskinistgatan 14, 253 51 Påarp

Tel: 020-21 05 35

E-post: info@tatatak.se

TÄTA TAK ENTREPRENAD AB, Malmö

Ridbanegatan 12

213 77 Malmö

Tel: 020-21 05 35

E-post: malmo@tatatak.se

TÄTA TAK Brandskydd

Maskinistgatan 14, 253 51 Påarp

Tel: 020-21 05 35

E-post: brandskydd@tatatak.se

Glumslövs Plåt AB

Maskinistgatan 14, 253 51 Påarp

Tel: 020-21 05 35

E-post: info@glumslovsplat.se

 

TOBIAS-&-PETRA

Tobias Radomski                                          Petra Storm

Företagsledning / försäljning                     Kontorsansvarig Helsingborg / säljassistent

Mobil: 0708-570747                                     Mobil: 0708-568502

E-post: tobias@tatatak.se                           E-post: petra@tatatak.se

 

foto23

Håkan Svensson                                        Niklas Strömbeck

Platschef Malmö, Försäljning                 Ekonomichef

Mobil: 0708-499881                                  Mobil: 0733-210575

E-post: hakan@tatatak.se                        E-post: niklas@tatatak.se

 

martin 300

 

Martin Wredberg

Försäljning

Mobil : 0708-463223

E-post: martin@tatatak.se

 

foto21

 

Maria Lagström                                          Kent Aimosson

Personalansvarig                                        Försäljning

Mobil : 0709-567343                                  Mobil: 0733-805606

E-post: maria@tatatak.se                          E-post: kent@tatatak.se

 

 

Här hittar du oss:

View Larger Map

View Larger Map

Välkommen att maila oss om du har några frågor!